1. Dětská lanová hřiště
  2. Šplhací lanové sítě

Šplhací lanové sítě

Šplhací sítě vyráběné na míru z lana Herkules a Multifil.

Přehled produktu Šplhací lanové sítě
Ukázky
0
mimo
0

Šplhací lanová síť patří k základním aktraktivním prvkům každého dětského hřiště. Vyrobíme šplhací sítě různých tvarů a barev ve vysoké kvalitě na míru. Šplhání patří k základním zkušenostem ve vývoji dětí. S pomocí našich šplhacích sítí je možné vytvořit na hřištích četné napínavé a podnětné prvky. U sítí HUCK individuálně vyrobíme velikost, barvu a tvar. Vyzrálá technika umožňuje upevnění na nejrůznější připojovaná zařízení. Profitujte z četných výhod při používání našich šplhacích sítí.

Dodáme Vám individuální šplhací sítě podle Vašeho zadání. Všechny sítě jsou vybaveny osvědčenou uzlovou kuličkou. Uveďte nám požadovanou barvu, velikost oka a sítě – doporučíme Vám možnosti upevnění.
- Lano Herkules 16 mm ze šesti pramenů s ocelovou vložkou pro venkovní prostory a prostory ohrožované vandalismem nebo čtyřhranné polypropylenové lano bez ocelové vložky jako měkký materiál do vnitřních prostor pro malé děti.
- Všeobecný soulad s bezpečnostními ustanoveními evropské normy pro hřiště EN 1176.
- Realizovatelnost všech tvarů sítí (trojúhelník, mnohoúhelník, trapéz, tvar pavoučí sítě, kruh) popř. provedení jako tunel, komín a most ze sítí.
- Možnost zhotovení ve veškerých velikostech až po velkoplošné areály v nadměrné velikosti.
- Možnost výměny popř. opravy jednotlivých lanových částí a spojovacích prvků na místě. Zabráníte zbytečné, z hlediska nákladů náročné výměně velkoplošných sítí popř. kompletních hracích zařízení.

Důležité! Uveďte při objednávce: 
1) světlý rozměr rámu 
2) předpokládaná strana upevnění 
3) upevňovací materiál 
4) délka potřebného upevnění (délky závitů)
5) barva lana 

Příplatek za minimální množství u šplhacích sítí
pod 1 m2 + 50%
pod 2 m2 + 25%